DİJİTAL GÜLÜŞ TASARIMI

Dijital diş hekimi hizmeti sunmaya hazır olun, biz destek olmaya hazırız.

Dijital gülüş tasarımı için 3Shape ve Exocad tasarım programlarına sahibiz. Ayrıca 3Shape intraoral tarayıcınız klinik gülüş tasarımı modülünü efektif kullanabilmeniz için çözüm ortaklarımıza eğitim ve destek sağlıyoruz.

Gitgide daha fazla diş hekimi ölçüleri dijital olarak almaktadır. Gülüş tasarımı ve tedavi simülasyonu gibi dijital çözümlerle birleştirilmiş ağız içi tarama, diş hastalarının ilgisini çekmelerine ve müdahil olmalarına ve tedavinin kabulünü teşvik etmelerine yardımcı oluyor. Diş hekimleri, hastalarına verdikleri sözleri hayata geçirmek için beraber çalışabilecekleri ve bu teknolojileri kullanabilen laboratuvarlara ihtiyaç duyuyor, Era Diş Laboratuvarı ile bu arayışınız sona eriyor.

Dijital diş hekimliği ile önümüzdeki yıllarda içerisinde dijital bir ölçü sistemi satın almayı düşünen hekimlerin sayısı artıyor. Unutmayın ki hizmet sektörü çok dinamiktir. Dental teknoloji konusunda yeniliklere zamanın da adapte olamazsanız telafisi güç olabilir. Hastalarınızın da bu deneyimlerden haberdar oldukça sizlerden bir şekilde dijitalleşmenizi bekleyecektir. Bu dijitalizasyon ise her zaman söylenildiği kadar kolay olmayabiliyor. Sizinle beraber ürün ve hizmet akışınızın ve ekosisteminizin de dijitalizasyonu gerekiyor. Bu aşamada ise sizinle dijital dil ile konuşabilecek ve sizi destekleyebilecek bilgi ve donanımda bir laboratuvarla çalışmanız kaçınılmaz oluyor. Era Diş Laboratuvarı olarak güncel kalma, bilgi üretme ve çözüm ortakları ile paylaşma konusu en önemli çalışma prensiplerimizdendir.

Dijital gülüş tasarımı diş hekimlerinin hastalarını heyecanlandırmalarına yardımcı olur. Diş hekimleri hastaların ilgisini çekmek ve tedavi önerilerini kabul etme oranlarını artırmak için gittikçe daha fazla dijital araç kullanmaktadır. Laboratuvarımız bu çabaya 3shape ve Exocad Smile Design gibi araçlarla katkıda bulunmaktadır.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

Merak ettikleriniz ve daha fazlası için mesajlarınızı bekliyoruz.